Podmínky registrace

Je to jednoduché...

Budeme se snažit Vaši farmu/řemeslo/výrobu obecně činnost, kterou děláte, prezentovat co nejvíce. Abychom Vás mohli prezentovat, budeme od Vás vždy potřebovat informace (texty, fotografie, video) Vaší činnosti.

Důvěryhodnost...

Při registraci uvádíte pouze základní pravdivé informace, které jsou z naší strany vždy ověřovány. Po uhrazení platby a následné aktivaci účtu z naší strany se přihlásíte a doplníte zbylé rozšířené údaje (hlavní popis, místa prodeje produktů a samotné produkty k prodeji). Naším cílem je věrohodný portál s pravdivými informacemi a poctivými farmáři a producenty regionálních produktů, kteří budou moci nabízet všem lidem poctivé české výrobky. Může se stát, že Vás také budeme kontaktovat, abychom si domluvili osobní návštěvu Vaší farmy, výrobny apod., z této návštěvy pak uděláme PR článek a zdarma jej umístíme na web (v případě zájmu o propagační článek se platí pouze doprava k vám z Olomouce a zpět). Jak jsme uvedli, informace si ověřujeme a prezentujeme.

Prodej Vašich produktů...

Další možností, jak se prezentovat, je prodej Vašich výrobků, respektive výsledků Vaší práce prostřednictvím webu. Každý farmář může ve svém profilu doplnit produkty (Název, popis, cenu, foto) a nabízet je k prodeji. Ty se pak zobrazí pod informační částí Vaší vizitky.

Místa prodeje...

Pokud máte více provozoven nebo prodáváte své zboží na více místech (nejen na farmě/provozovně), můžete ve svém profilu vyplnit také další místa, kde Vás mohou lidé najít a zakoupit Vaše zboží (platí i pro zprostředkovaný prodej). V této věci jsme benevolentní, avšak je nutné, abyste si hlídali úroveň kvality zboží, je to přeci jen Vaše reklama.

I nás to stojí čas a úsilí...

Veškerá činnost kolem Vaší prezentace a pomoci s ní zabírá určitý čas. Neděláme to proto, abychom jezdili v naleštěných autech německé značky. Chceme pomoci Vám farmářům a producentům kvalitních českých potravin a výrobků a také nám záleží, aby se vaše regionální produkty dostaly do českých domácností. Pokud to vidíte stejně jako my, prosíme Vás o podporu a zaslání symbolické částky/příspěvku 1x ročně na provoz tohoto webu, děkujeme!

Zde jsou údaje pro platbu bankovním převodem:
Číslo bankovního účtu: 2400512258 / 2010
Částka: 365 Kč (odpovídá 1 Kč/den)
Do poznámky uveďte Vaše jméno nebo název farmy.

Naši práci máme rádi, obraťte se na nás...

V případě, že jste v přehledu odvětví činnosti a produktů nenalezli kategorii, do které se chcete zařadit, napište nám a my ji doplníme. Máte-li na nás jakýkoliv další dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.